Z pewnością każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, zdrowo i zachwycająco. Jednak jak wszystkie wiemy, wiele czynników wpływa na to, iż nasze ciało nie jest takie jak byśmy chciały. Ciąża, nadwaga, brak ruchu… Z pomocą oprócz ćwiczeń, przychodzą nam intensywne zabiegi modelujące, które pozwalają na uzyskanie wymarzonej sylwetki, pozbycie się cellulitu i ujędrnienie ciała.

W mieście Lublin salon kosmetyczny Centrum Urody i Zdrowia „El Lamis” oferuje nam szereg takich zabiegów. Został on sprawdzony przez tysiące kobiet i z pewnością cieszy się uznaniem nie jednej z nich. Pracujący w nim profesjonaliści sprostają wymaganiom każdej kobiety. Przykładowym zabiegiem, który przyjdzie z pomocą naszemu ciału jest elektrostymulacja inaczej nazywana gimnastyką pasywną. Polega ona na stymulacji włókien mięśniowych poprzez specjalny aparat stosujący odmienne fale impulsów elektrycznych. Uzyskane skurcze mięśni dają efekt podobny do długotrwałych, intensywnych ćwiczeń na siłowni. Ponadto możemy poddać się drenażowi limfatycznemu, czyli zabiegowi mającemu na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie. Wykonuje się go poprzez przepchnięcie zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. El Lamis oferuje również saunę IR. Pozwala ona na spalenie kalorii, oczyszczenie skóry z toksyn oraz redukcję cellulitu, gdyż podczas seansu następuje intensywne pocenie. Przyczynia się to także do utraty uwagi. Lubelskie kosmetyczki wykonują również endomasaż brzucha, ud i pośladków. Dzięki temu zabiegowi z pewnością pozbędziemy się krępującego cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Technika ta wykorzystuje siłę próżni oraz rolki głowicy, w celu rozbicia tłuszczu i cellulitu. Ciekawym zabiegiem jest też liposukcja ultradźwiękowa, czyli kolejny zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru tłuszczu i cellulitu oraz wyszczuplenie ciała. Jej kluczem jest energia ultradźwięków. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, a co najważniejsze- bezpieczny.

Z pewnością każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta będzie zadowolona z zabiegów modelujących sylwetkę. Wszystkie te zabiegi są bezpieczne dla naszego organizmu oraz zapewniają uzyskanie oczekiwanych efektów. Jeśli chcesz, aby twoje ciało wyglądało pięknie, młodo i atrakcyjnie, nie zwlekaj. Dzięki nim zaskoczysz swoją nową figurą jeszcze nie jednego mężczyznę.